تخت خواب کودک ساده می تواند موجب عدم رشد قدی کودکان شود

شما اکنون مسلح هستید تا تصمیم بگیرید که آیا خواب مشترک را تمرین کنید یا نه. اگر وسوسه شده اید اما نگران خطرات آن هستید، بدانید که گزینه های کم خطرتر دیگری نیز وجود دارد.

این به ویژه در مورد تخت خواب مشترک (نوعی گسترش تخت والدین، متناسب با کودک) یا اتاق خواب مشترک تخت خواب کودک ساده در اتاق خواب والدین قرار دارد که تا 6 ماهگی توصیه می شود. ).

اتاق کودک آینده، چگونه آن را تصور می کنید؟ بین ما، مطمئنم از زمانی که آن را در ذهن خود تصور کرده اید، ماه ها، شاید حتی سال ها می گذرد.

اما در مقابل پیشنهاد فوق العاده گسترده، انبوهی از ابعاد، متریال، پرداخت ها، رنگ ها یا حتی سبک ها، دیگر نمی دانید به کجا باید توجه کنید. نترسید، ما اینجا هستیم تا به شما در انتخاب تخت مناسب برای کودکتان کمک کنیم!

انتخاب مبلمان کودک بسیار مهم است زیرا کودک شما بیش از نیمی از وقت خود را در اتاق خود، بین شب ها، چرت زدن ها و زمان های بازی می گذراند (به عبارت دیگر، وقتی صحبت از بازی می شود، اتاق نشیمن شما نیز ممکن است به سرعت ضمیمه شود).

تخت

نترسید، سعی می کنیم با مجموعه ای از مقالات پیرامون چیدمان اتاق کودک کمی شما را راهنمایی کنیم. برای شروع: روی تخت نوزاد تمرکز کنید.

تخت نوزاد قطعه مبلمانی است که انتخاب آن بسیار مهم است، زیرا رفاه کودک به آن بستگی دارد! ما 4 معیار کلیدی را برای انتخاب تخت خواب کودک شناسایی کرده ایم. این شما هستید که آنها را به ترتیب اهمیت با توجه به اولویت ها و سبک زندگی خود رتبه بندی کنید.

برای شروع، تخت کودک باید سالم و با طراحی سازگار با محیط زیست باشد تا به سیاره زمین و رفاه کودک شما احترام بگذارد.

شما اکنون مسلح هستید تا تصمیم بگیرید که آیا خواب مشترک را تمرین کنید یا نه. اگر وسوسه شده اید اما نگران خطرات آن هستید، بدانید که گزینه های کم خطرتر دیگری نیز وجود دارد.

این به ویژه در مورد تخت خواب مشترک (نوعی گسترش تخت والدین، متناسب با کودک) یا اتاق خواب مشترک (تخت کودک در اتاق خواب والدین قرار دارد که تا 6 ماهگی توصیه می شود. ).